+370 656 06 062

TERMOKILIMĖLIAI

Termokilimėliai terariumams apšildyti

Prekių palyginimas (0)
REP NOVA Heatmat šildomas kilimėlis L 20W 48x28cm

„Reptile Nova“ kilimėliai buvo sukurti taip, kad kiekvienam terariume esančiam ropliui, varliagyviui ar vorui būtų reikalinga temperatūra. Kryptinis šilumos generavimas leidžia sumažinti šildymo išlaidas.Dėl paprasto montavimo prietaisas yra idealus pasirinkimas kiekvienam teraristui. Kilimėlį montavimas yra po terariumo dugnu.Pagrindiniai privalumai:- mažas energijos suvartojimas = energijos taupymas- vienodas šildymas visame kilimėlio paviršiuje- šildymo galios reguliavimas- mažas užimtos erdvės kiekis- greitas ir paprastas montavimas- plona ir patvari medžiagaMatmenys: 48x28cm..

HEATMAT-R600

Kiekis: Sandėlyje

REP NOVA Heatmat šildomas kilimėlis M 28W 28x28cm

„Reptile Nova“ kilimėliai buvo sukurti taip, kad kiekvienam terariume esančiam ropliui, varliagyviui ar vorui būtų reikalinga temperatūra. Kryptinis šilumos generavimas leidžia sumažinti šildymo išlaidas.Dėl paprasto montavimo prietaisas yra idealus pasirinkimas kiekvienam teraristui. Kilimėlį montavimas yra po terariumo dugnu.Pagrindiniai privalumai:- mažas energijos suvartojimas = energijos taupymas- vienodas šildymas visame kilimėlio paviršiuje- šildymo galios reguliavimas- mažas užimtos erdvės kiekis- greitas ir paprastas montavimas- plona ir patvari medžiagaMatmenys: 28x28cm..

HEATMAT-R500

Kiekis: Sandėlyje

REP Nova termometras-hydrometras terariumams 7.5cm

Termo-higrometras Reptile Nova skirtas temperatūrai ir drėgmei matuoti namų terariumuose. Pagrindinis šio preciziško termo-higrometro privalumas yra mažas dydis. Spalvų skalė ir įskaitomas šriftas leidžia greitai nuskaityti temperatūrą ir drėgmę. Montavimas su dvipusiu lipduku arba naudojant pakabinimo angą.Charakteristikos:temperatūros skalė nuo -30C iki 50C - laipsnių Celsijausdrėgmės skalė nuo 20% iki 100%skersmuo: 7,5 cm..

REP-THERMO-HYGR

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)