+370 656 06 062

Apie mus

Mūsų įmonės misija – būti patikimu ir ilgalaikiu partneriu tiekiant geriausios kokybės produktus.

Mūsų pagrindiniai principai:

Tik aukščiausios kokybės produktai

Lanksčios bendradarbiavimo sąlygos

Puikus aptarnavimas

Įmonė HIPIKA savo veiklą pradėjo 1993 m. Ilgą laiką buvo vykdoma mažmeninė prekyba veterinariniais preparatais, gyvūnų priežiūros prekėmis. Nuo 1998 m. pradėta didmeninė prekyba produktais, skirtais naminiams gyvūnams.

Mes tiekiame išskirtinės kokybės produktus, siekiame naujovių, veikiame sąžiningai ir atvirai. Mūsų tikslas – patenkintas klientas, sveikas ir laimingas augintinis.

Visoje Lietuvoje klientams tiekiame:

Pašarus ir skanėstus šunims ir katėms

Pašarus graužikams ir paukščiams

Naminių gyvūnų priežiūros priemones

Egzotinių gyvūnų priežiūros priemones

Akvariumus, jų įrangą, dekoracijas, pašarus akvariuminėms ir tvenkinių žuvims

Jau daugelį metų dirbame su gerai žinomomis, gerą reputaciją turinčiomis įmonėmis, užtikrinančiomis nepriekaištingą produktų kokybę ir patikimumą.

Novafoods – kompanijos paslaptis – paprastumas, kokybė ir novatoriškumas. Modernios technologijos dėka klientams siūlomi aukščiausios maistinės vertės pašarai šunims ir katėms, pritaikyti kiekvieno skoniui ir  poreikiui.

Barking Heads – kompanija įkurta 2008 m. Gamina ir tiekia ultrapremium kokybės sausą ir drėgną pašarą šunims ir katėms. Pašarus sudaro paprasti, gerai žinomi ir aukščiausios kokybės ingredientai. Kompanijos šūkis  - „They are what they eat“.

Alpha Spirit – tai kitokia, inovatyvi kompanija, kuri atsižvelgia į šunų ir kačių protėvių mitybą. Sukūrusi ir pritaikiusi Tenderize technologiją sukūrė liniją natūralių, pilnaverčių ir aukščiausios kokybės pašarų ir skanėstų liniją šunims ir katėms.

Croci Spa – nuo 1990 m. dirba su aukščiausios kokybės produktais gyvūnams. 2010 m. apdovanoti kokybės sertifikatu už dizainą, plėtrą, produkciją ir prekybą produktais gyvūnams. Savo kataloge turi daugiau nei 6300 produktų šunims, katėms, graužikams, paukščiams, egzotiniams gyvūnams ir žuvims. Kompanijai sėkmingai plėstis padeda į klientus orientuota filosofija.

Prodac – įsikūrusi 1975 m. kompanija visą dėmesį ir darbą skiria kokybiškiems produktams, skirtiems žuvų augintojams. Savo produkciją sėkmingai platina į 37 šalis. Pirmieji sukūrė ir užpatentavo per 4 metus visiškai suyrančią pakuotę.

Rogz – „Use it or loose it“ – šį šūkį žino kiekvienas Rogz produkto gerbėjas. Tai nepakartojamos kokybės ir dizaino pavadžiai, antkakliai, guoliai ir kiti aksesuarai šunims ir katėms.

Antos – susikūrė 1989 m. Turi plačią pasiūlą aukščiausios kokybės skanėstų šunims ir katėms. Gamina, tobulina ir kuria tam, kad kiekvienas augintinis galėtų mėgautis natūraliu, puikaus skonio skanėstu dabar ir ateityje.

Vadigran – gamina ir platina pašarus, žaislus, priežiūros priemones naminiams paukščiams, sodo paukščiams, graužikams, katėms, šunims ir žuvims. Norėdami pasiekti puikių rezultatų Vadigran stengiasi į pasaulį žiūrėti augintinių ir jų šeimininkų akimis.

Lars – natūralūs skanėstai šunims iš avių taukų su įvairiais priedais gyvūno palepinimui ir sveikatos gerinimui.

Vitalis – plati linija pašarų žuvims, turinčioms skirtingus mitybos įpročius. Gamina pilnaverčius subalansuotu, lengvai virškinamus pašarus žolėdėms, mėsėdėms ir visaėdėms žuvims bei vėžiagyviams.

Orbit – didelė pasiūla kokybiškų, natūralių dekoracijų gėlavandeniams ir jūriniams akvariumams, terariumams.

Sanimed – “sveikas gyvenimas prasideda nuo geros mitybos”! šiuos pašarus sukūręs profesorius A.Beynen patikėjo pagaminti Vobra Special Petfoods kompanijai, kurios pagrindinis prioritetas yra kokybė. Tai linija veterinarinių dietų šunims ir katėms, parduodamų tik veterinarijos gyvytojų. Sanimed dietų pagrindas yra aukštas veiksmingumas ir realistiška kaina.

padeka 3.jpg padeka 2.jpg padeka 11.jpg padeka 5.jpg padeka 4.jpg