+370 656 06 062

SERVETĖLĖS

Prekių palyginimas (0)
GILL'S servetėlės augintiniams neutralaus kvapo, 40vnt

..

C6052344

Kiekis: Išparduota

GILL'S servetėlės augintiniams su Argano aliejumi, 40vnt

Drėgnos servetėlės skirtos valyti ir neutralizuoti blogo kvapo molekules. Subtilus ilgai išliekantis kvapas tinkantis jautriai gyvūno uoslei. Pagaminta su Argano aliejumi praturtintu vitaminais, maitina ir drėkina odą. Reljefinė medžiaga dar efektyvesniam valymui.  Sudėtis: ..

C6052345

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S servetėlės augintiniams su baltuoju muskusu, 40vnt

Drėgnos servetėlės ​​valo ir neutralizuoja blogus kvapus. Subtilus, ilgai trunkantis balto muskuso aromatas, kuris neerzina gyvūno uoslės. Mikro-embossed audinys dar efektyviau valo. Skirta šunims, katėms ir šuniukams. ..

C6052342

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S servetėlės augintiniams su chlorheksidinu ir aloe vera, 40vnt

Sudėtis: ..

C6052506

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S servetėlės augintiniams su citrinžole, 40vnt

Drėgnos servetėlės ​​valo ir neutralizuoja blogus kvapus. Subtilus, ilgai trunkantis citrižolės aromatas, kuris neerzina gyvūno uoslės. Mikro-embossed audinys dar efektyviau valo. Skirta šunims, katėms ir šuniukams. ..

C6052341

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S servetėlės augintiniams su ramunėlėmis, 15vnt

Drėgnos servetėlės skirtos valyti ir neutralizuoti blogo kvapo molekules. Ypač tinkančios valyti aplink jautresnes vietas kaip akis ar ausis. Su švelniu ramunėlių kapu. Reljefinė medžiaga dar efektyvesniam valymui.  Sudėtis: ..

C6052346

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S servetėlės augintiniams su talku, 40vnt

Drėgnos servetėlės skirtos valyti ir neutralizuoti blogo kvapo molekulės. subtilus, gaivus ir ilgai išliekantis talko kvapas, pritaikytas jautriai gyvūno uoslei. reljefinė medžiaga dar efektyvesniam valymui. EUH208 - sudėtyje yra benzilo alkoholio. Gali sukelti alerginę reakciją. Saugumo patarimas: jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite pakuotę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje...

C6052343

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S servetėlės augintiniams su vanile, 40vnt

Drėgnos servetėlės ​​valo ir neutralizuoja blogus kvapus. Subtilus, ilgai trunkantis vanilės aromatas, kuris neerzina gyvūno uoslės. Mikro-embossed audinys dar efektyviau valo. Skirta šunims, katėms ir šuniukams. ..

C6052340

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)