+370 656 06 062

PLOKŠTELĖS - RITINĖLIAI - KAULIUKAI

Prekių palyginimas (0)
ANTOS Buddies skanėstai šunims 400g MIX

Pašaro papildas šunims.Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (10% paukštienos miltai, elniena 4%, antiena 4%, strutiena 4%), bulvės, glicerinas, augaliniai produktai, aliejai ir riebalai.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 13.7%, žali riebalai 4.5%, žalia ląsteliena 1%, žali pelenai 2.2%, drėgnis 35.6%.Priedai/kg: antioksidantai, dažikliai.Maitinimo rekomendacija: Naudoti šuns paskatinimui. Gyvūnas visada turi turėti geriamo vandens. Geriausias iki, partijos numeris, grynasis, kiekis, gamintojas: žiūrėti ant pakuotės. ..

20583P

Kiekis: Sandėlyje

ANTOS Jerkey Strips Beef 20vnt. plokštelės su jautiena (14)

Pašaro papildas šunims. Skanėstai – plokštelės šunims su jautiena.Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (jautiena 20%), grūdai, augaliniai produktai, mineralai.Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 30%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 7%, drėgnis 25%.Priedai/kg: konservantai.Maitinimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 1 vnt per dieną. 6-10 kg (S): 1.5 vieneto per dieną. 11-25 kg (M): 3.5 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 4.5 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra pašaro papildas-skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis pašaras.Originali pakuotė: 14vnt ..

20409P

Kiekis: Sandėlyje

ANTOS Jerkey Strips Chicke 20vnt. plokštelės su vištiena (14)

Pašaro papildas šunims. Skanėstai – plokštelės šunims su vištiena.Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (paukštiena 20%), grūdai, augaliniai produktai, mineralai.Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 30%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 3%, žali pelenai 6%, drėgnis 25%.Priedai/kg: Maistiniai priedai: konservantai ir dažikliai.Maitinimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 1 vnt per dieną. 6-10 kg (S): 1.5 vieneto per dieną. 11-25 kg (M): 3.5 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 4.5 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra pašaro papildas-skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis pašaras.Originali pakuotė: 14vnt...

20410P

Kiekis: Išparduota

ANTOS Jerkey Strips Game 20vnt. plokštelės su žvėriena (14)

Pašaro papildas šunims. Skanėstai – plokštelės šunims su žvėriena.Sudėtis: Mėsa ir  mėsos perdirbimo produktai (žvėriena  20%), grūdai, augaliniai produktai, mineralai.Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 30%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 3%, žali pelenai 5%, drėgnis 25%.Priedai/kg: konservantai ir dažikliai.Maitinimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 1 vnt per dieną. 6-10 kg (S): 1.5 vieneto per dieną. 11-25 kg (M): 3.5 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 4.5 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra pašaro papildas-skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis pašaras.Originali pakuotė: 14vnt...

20412P

Kiekis: Sandėlyje

ANTOS Jerkey Strips Lamb 20vnt. plokštelės su ėriena (14)

Pašaro papildas šunims. Skanėstai – plokštelės šunims su ėriena.Sudėtis: Mėsa ir  mėsos perdirbimo produktai (ėriena 12%), grūdai, augaliniai produktai (cikorijos inulinas 0.4%), mineralai.Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 30%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 5%, drėgnis 25%.Priedai/kg: Maistiniai priedai: konservantai ir dažikliai.Maitinimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 1 vnt per dieną. 6-10 kg (S): 1.5 vieneto per dieną. 11-25 kg (M): 3.5 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 4.5 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra pašaro papildas-skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis pašaras.Originali pakuotė: 14vnt...

20411P

Kiekis: Sandėlyje

ANTOS Mini Bones Chicken maži kauliukai su vištiena 200g (25)

Premium skanėstai šunims - maži kauliukai su vištiena 200g. Naudoti gyvūno paskatinimui.Padarykite savo šuns dresūrą įdomesnę su mūsų Mini Bones Chicken skanėstais šunims. Pagaminta iš tikros paukštienos kaip pirmasis ingredientas, skanėstai yra tinkamo dydžio, kad būtų galima greitai ir lengvai duoti dresuojant.Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (paukštienos 20%), grūdai, augaliniai produktai.Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 31%, žali riebalai 5,5%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 5%, drėgnis 25%. Priedai: dažomosios medžiagos ir konservantai.Šėrimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 13 vienetų per dieną. 6-10 kg (S): 22 vienetai per dieną. 11-25 kg (M): 45 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 58 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis maistas.Originali pakuotė: 25vnt..

10248P

Kiekis: Sandėlyje

ANTOS Mini Bones Duo Game maži kauliukai su žvėriena 200g (25)

 Pašaro papildas šunims su žvėriena. Naudojami šuns paskatinimui.Apdovanokite savo šunį už išmoktą naują gudrybę su mūsų Mini Bones Duo Game skanėstais. Minkšti ir be cukraus skanėstai suteikia puikų skonį kiekvienam kąsniui.Sudėtis: grūdai, augaliniai produktai, mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (žvėriens 5%).Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 13%, žali riebalai 4%, žalis ląsteliens 3%, žali pelenai 4%, drėgnis 29%. Priedai: dažomosios medžiagos ir konservanati. Gyvūnas visada turi turėti dubenėlį švaraus vandens.Šėrimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 13 vienetų per dieną. 6-10 kg (S): 22 vienetai per dieną. 11-25 kg (M): 45 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 58 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis maistas.Originali pakuotė: 25vnt..

10249P

Kiekis: Išparduota

ANTOS Mini Bones Duo Lamb maži kauliukai su ėriena 200g (25)

Pašaro papildas šunims su ėriena. Naudoti gyvūno paskatinimui.Sudėtis: Grūdai, augaliniai produktai, mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (5% ėriena).Analiztinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 14%, žali riebalai 4%, žalia ląsteliena 3%, žali pelenai 4%, drėgnis 30%. Priedai/kg: dažikliai ir konservantai.Naudoti Antos kramtalus kaip paskatinimą šuniui. Gyvūnas visada turi turėti dubenėlį švaraus vandens.Šėrimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 13 vienetų per dieną. 6-10 kg (S): 22 vienetai per dieną. 11-25 kg (M): 45 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 58 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis maistas.Originali pakuotė: 25vnt..

10245P

Kiekis: Išparduota

ANTOS Mini Bones Salmon maži kauliukai su lašiša 200g (25)

Pašaro papildas šunims kaip skanėstai šunims su lašiša. Maži kauliukai su lašiša.Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai, grūdai, augaliniai produktai, žuvys ir žuvų perdirbimo produktai (lašišos miltai 4%).Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 35%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 4%, drėgnis 25%.Priedai/kg: Maistiniai priedai: - dažikliai ir konservantai leidžiami ES.Maitinimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 13 vienetų per dieną. 6-10 kg (S): 22 vienetai per dieną. 11-25 kg (M): 45 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 58 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra pašaro papildas-skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis pašaras.Originali pakuotė: 25vnt ..

10244P

Kiekis: Išparduota

ANTOS Mini Bones Tripe maži kauliukai su žarnokais 200g (25)

Premium skanėstai šunims - maži kauliukai su žarnokais 200g. Naudoti gyvūno paskatinimui.Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (žarnokai 4%), grūdai, augaliniai produktai.Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 32%; žali riebalai 5.5%; žalia ląsteliena 2%; žali pelenai 3.5%; drėgnis 25%.Priedai/kg: Maistiniai priedai - dažomosios medžiagos ir konservantai leidžiami ES.Maitinimo rekomendacija: Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens dubenėlį.Originali pakuotė: 25vnt..

10250P

Kiekis: Sandėlyje

ANTOS Mini Hearts su vištiena jautiena, ėriena ir lašiša 200g

Pašaro papilda šunims su vištiena, jautiena, ėriena ir lašišaSudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (paukštienos miltai 14%, vištiena min.4%, jautiena min.4%, ėriena min.4%), grūdai, augaliniai produktai, žuvys ir žuvų perdirbimo produktai (lašiša min.4%)Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 15.6%, žali riebalai 2.5%, žalia ląsteliena 0.6%, žali pelenai 3.8%, drėgnis 21%.Priedai/kg: Maistiniai priedai: Konservantai ir dažikliai...

20475P

Kiekis: Sandėlyje

ANTOS Rolls Beef skanėstai 20vnt ritinėlių (14)

Pašaro papildas kaip skanėstas šunims su jautiena. Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (20% jautiena), grūdai, augaliniai produktai, mineralai.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 30%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 7%, drėgnis 25%.Priedai: konservantai.Maitinimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 1 vnt per dieną. 6-10 kg (S): 1.5 vieneto per dieną. 11-25 kg (M): 3.5 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 4.5 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra pašaro papildas-skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis pašaras.Originali pakuotė: 14vnt...

20460p

Kiekis: Išparduota

ANTOS Rolls Chicken skanėstai 20vnt ritinėlių (14)

Pašaro papildas kaip skanėstas šunims su vištiena.Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (20% paukštiena), grūdai, augaliniai produktai, mineralai.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 30%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 6%, drėgnis 25%.Priedai: konservantai ir dažikliai.Maitinimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 1 vnt per dieną. 6-10 kg (S): 1.5 vieneto per dieną. 11-25 kg (M): 3.5 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 4.5 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra pašaro papildas-skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis pašaras.Originali pakuotė: 14vnt...

20463P

Kiekis: Sandėlyje

ANTOS Rolls Lamb skanėstai 20vnt ritinėlių (14)

Pašaro papildas kaip skanėstas šunims su ėriena.Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (12% ėriena), grūdai, augaliniai produktai (0.4% cikorijos inulinas), mineralai.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 30%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 5%, drėgnis 25%.Priedai/kg: Maistiniai priedai: vitaminas A 5000TV, vitaminas D3 500TV, vitaminas E 30mg, biotinas 20µg, varis (kaip vario (II) sulfasto pentahidratas) 12mg, cinkas (kaip cinko sulfato monohidratas) 50mg, konservantai ir dažikliai.Maitinimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 1 vnt per dieną. 6-10 kg (S): 1.5 vieneto per dieną. 11-25 kg (M): 3.5 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 4.5 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra pašaro papildas-skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis pašaras.Originali pakuotė: 14vnt...

20462p

Kiekis: Sandėlyje

ANTOS Rolls Tripe skanėstams 20vnt ritinėlių (14)

Pašaro papildas kaip skanėstas šunims su jautiena. Sudėtis: Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (7% žarnokai), grūdai, augaliniai produktai (0.4% cikorijos inulinas), aliejai ir riebalai (0.1% omega-3) mineralai.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 30%, žali riebalai 8%, žalia ląsteliena 3%, žali pelenai 8%, drėgnis 25%, kalcis 1.7%.Priedai: konservantai, dažikliai, vitaminas A 5000TV, vitaminas D3 500TV, vitaminas E 30mg, biotinas 20µg, varis (vario (II) sulfato pentahidratas) 12mg, cinkas (cinko sulfato, monohidratas) 50mg.Maitinimo rekomendacija: Rekomenduojamas kaip užkandis šunims. Elkitės atsakingai: rinkitės užkandžius taip, kaip rekomenduojama pagal jūsų šuns dydį. Šunims < 5 kg (XS): 1 vnt per dieną. 6-10 kg (S): 1.5 vieneto per dieną. 11-25 kg (M): 3.5 vienetai per dieną. 26-35 kg (L): 4.5 vnt. per dieną. Savo augintinių saugumui prižiūrėkite savo šunį duodami skanėstus. Visada turi būti gėlo vandens. Laikyti vėsioje, švarioje ir sausoje vietoje. Šis produktas yra pašaro papildas-skanėstas ir nėra skirtas, kaip pagrindinis pašaras.Originali pakuotė: 14vnt...

20464P

Kiekis: Sandėlyje

VADIGRAN CANDY STORE LAMB/RICE kauliukai šunims 1.8kg (4)

Pašaro papildas šunims.Tinka šunų paskatinimams.Be pridėtinio cukraus.Laikykite sausai ir vėsiai.Visada turi būti švaraus gėlo vandens.Sudėtis: grūdai ir augaliniai produktai, ryžių miltai 2%, aliejai ir riebalai, mėsa ir mėsos perdirbimo produktai, ėrienos miltai 2%, propilenglikolis.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 11,7%, žali riebalai 5,9%, žali pelenai 2%, žalia ląsteliena 1%, drėgnis 20%. Gamintojas ES, Belgija...

16885

Kiekis: Išparduota

VADIGRAN CANDY STORE mini kauliukai šunims 1.8kg (4)

Pašaro papildas šunims.Tinka šunų paskatinimams.Be pridėtinio cukraus. Laikykite sausai ir vėsiai.Visada turi būti švaraus gėlo vandens.Sudėtis: grūdai ir augaliniai produktai, aliejai ir riebalai, mėsa ir mėsos perdirbimo produktai, propilenglikolis.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 11,7%, žali riebalai 5,9%, žali pelenai 2%, žalia ląsteliena 1%, drėgnis 20%. Gamintojas: ES, Belgija. Originali pakuotė: 4vnt ..

16886

Kiekis: Sandėlyje

VADIGRAN CANDY STORE mini kauliukai šunims 180g (12)

Pašaro papildas šunims.Tinka šunų paskatinimams.Be pridėtinio cukraus. Laikykite sausai ir vėsiai.Visada turi būti švaraus gėlo vandens.Sudėtis: grūdai ir augaliniai produktai, aliejai ir riebalai, mėsa ir mėsos perdirbimo produktai, propilenglikolis.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 11,7%, žali riebalai 5,9%, žali pelenai 2%, žalia ląsteliena 1%, drėgnis 20%. Gamintojas: ES, Belgija...

16506

Kiekis: Sandėlyje

VADIGRAN CANDY STORE mini širdelės šunims 180g (12)

Pašaro papildas šunims.Tinka šunų paskatinimams.Be pridėtinio cukraus. Laikykite sausai ir vėsiai.Visada turi būti švaraus gėlo vandens.Sudėtis: grūdai ir augaliniai produktai, aliejai ir riebalai, mėsa ir mėsos perdirbimo produktai, propilenglikolis.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 11,7%, žali riebalai 5,9%, žali pelenai 2%, žalia ląsteliena 1%, drėgnis 20%. Gamintojas: ES, Belgija. Originali pakuotė: 12vnt..

16498

Kiekis: Sandėlyje

VADIGRAN CANDY STORE Party Mix kauliukai/širdelės 1.8kg (4)

Pašaro papildas šunims.Tinka šunų paskatinimams.Be pridėtinio cukraus.Laikykite sausai ir vėsiai.Visada turi būti švaraus gėlo vandens.Sudėtis: grūdai ir augaliniai produktai, aliejai ir riebalai, mėsa ir mėsos perdirbimo produktai, propilenglikolis, žuvis ir žuvies perdirbimo produktai.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 11,7%, žali riebalai 5,9%, žali pelenai 2%, žalia ląsteliena 1%, drėgnis 20%. Gamintojas ES, Belgija...

16511

Kiekis: Sandėlyje

VADIGRAN CANDY STORE SALMON mini kauliukai šunims 180g (12)

Pašaro papildas šunims.Tinka šunų paskatinimams.Be pridėtinio cukraus.Šėrimo rekomendacijos: Laikykite sausai ir vėsiai. Visada turi būti švaraus gėlo vandens.Sudėtis: grūdai ir augaliniai produktai, aliejai ir riebalai, žuvys ir žuvų perdirbimo produktai, propilenglikolis.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 11,7%, žali riebalai 5,9%, žali pelenai 2%, žalia ląsteliena 1%, drėgnis 20%. Gamintojas ES, BelgijaPakuotėje 12vnt...

16493

Kiekis: Sandėlyje

VADIGRAN CANDY STORE WILD mini kauliukai šunims 180g (12)

Pašaro papildas šunims.Tinka šunų paskatinimams.Be pridėtinio cukraus. Laikykite sausai ir vėsiai.Visada turi būti švaraus gėlo vandens.Sudėtis: Grūdai ir augaliniai produktai, aliejai ir riebalai, žvėriena/vištiena: paukštienos miltai 4%, žvėrienos miltai 2%, propilenglikolis.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 11,7%, žali riebalai 5,9%, žali pelenai 2%, žalia ląsteliena 1%, drėgnis 20%. Gamintojas ES, Belgija.Originali pakuotė: 12vnt..

16495

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 22 iš 22 (1 puslapių)