+370 656 06 062

KITOS PRIEMONĖS


Prekių palyginimas (0)
AMTRA CATAPPA lapai 30vnt

AMTRA CATAPPA lapai 30vnt

13.55€ Be PVM: 13.55€

AMTRA Catappa lapai. Rekomenduojama visoms gėlo vandens žuvims ir bestuburiams. Pagerina vandens kokybę - geresnės sąlygos žuvims ir bestuburiams. Vertinga papildoma maistinė medžiaga šamams ir krevetėms. Prieš vartojimą gerai nuplaukite.    ..

A3050050

Kiekis: Sandėlyje

AMTRA Osmosis System 190

AMTRA Osmosis System 190

88.43€ Be PVM: 88.43€

"AMTRA OSMOSIS SYSTEM 190" - Atvirkštinio osmoso sistema, skirta akvariumo osmosiniam vandeniui gamintiAtvirkštinės osmozės sistema, skirta akvariumo osmosiniam vandeniui gaminti.    3 pakopos: nuosėdų priešfiltris, anglies priešfiltris ir 50 GPD (190 ltr / dieną) membrana.    Įrengtas atbulinio plovimo vožtuvas ir nuotekų srauto reduktorius, siekiant optimizuoti pagaminto vandens išeigą, palyginti su sistemos nuotekomis.    Pridedami: vamzdelis, greitosios jungtys, namų vandentiekio adapteris ir instrukcija.    Praktiška ir kompaktiška sistema osmosinio vandens gamybai namuose."AMTRA OSMOSIS SYSTEM 190" yra 3 pakopų atvirkštinio osmoso sistema, kuri iš vandentiekio vandens gamina osmosinį vandenį, t. y. vandenį su labai mažu ištirpusių druskų kiekiu (laidumas 10-40 μS). Tą patį vandenį (kurio KH ir GH vertės artimos nuliui) galima naudoti tiesiogiai akvariume tik tam, kad būtų atkurtas tinkamas išgarinto vandens lygis (išgarinamas tik grynas vanduo, akvariume lieka ištirpusių druskų, kurios didina vandens kietumą, todėl išgarintą vandenį būtina atkurti osmosiniu vandeniu be druskų). Osmotinį vandenį, tinkamai sumaišytą su jūros druska arba specifinėmis druskomis, skirtomis gėlam vandeniui, galima tiesiogiai naudoti kaip vandenį naujiems akvariumams ruošti ir reguliariai keisti vandenį juose.Veikimas labai paprastas: suslėgtas vanduo stumiamas per pusiau pralaidžią membraną, kurios poros yra pakankamai smulkios, kad praleistų tik vandens molekules, o ne ištirpusias kietąsias medžiagas.Nereikia elektros jungties! "AMTRA OSMOSIS SYSTEM 190" komplektuojama su nuosėdų išankstinio filtro kasete ir aktyviosios anglies išankstinio filtro kasete, indu ir 50 GPD atvirkštinio osmoso membrana (90 litrų per dieną), atgalinio plovimo čiaupu, vandens srauto reduktoriumi, skirtu padidinti vidinį darbinį slėgį, taigi ir pagaminto vandens bei nuotekų santykį, atramomis, skirtomis montuoti ant sienos, vamzdžiais ir greitosiomis jungtimis, skirtomis prijungti prie namų vandentiekio sistemos, specialiu raktu, skirtu priveržti indą, kuriame yra atvirkštinio osmoso membrana.Techniniai duomenys:Osmosinis vanduo / nuotekos: AMTRA OSMOSIS SYSTEM 190 nustatytas idealus santykis 1:3-4.Didžiausia gamyba: 190 l osmosinio vandens per dieną, kai temperatūra 25 °C, o slėgis 4 barai.Darbinis slėgis: 3-8 barDarbinė temperatūra: 1 - 30 ° CMembrana: naujos kartos poliamidas / polisulfonas TFC. Itin atspari bakterijų irimuiSulaikytų medžiagų procentinė dalis: 98 - 99%Išleidžiamojo vandens vertės: 10-40 μS..

A2076402

Kiekis: Sandėlyje

PRODAC No Phosphates Filtravimo terpė 200ml

 Filtravimo terpė, sudaryta iš specialių dervų, adsorbuoja fosfatus ir silikatus esančius gėlo ir sūraus vandens akvariumuose. Rekomenduojama, kad gėlo vandens akvariumuose fosfatų koncentracija neviršytų 0,3mg/l, nes tai skatina dumblių augimą, sūraus vandens akvariumams labai rekomenduojama, kad fosfatų koncentracija neviršitų 0,1mg/l.  ..

NOP200

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)