+370 656 06 062

KITOS PRIEMONĖS


Prekių palyginimas (0)
AMTRA CATAPPA lapai 30vnt

AMTRA CATAPPA lapai 30vnt

13.55€ Be PVM: 13.55€

AMTRA Catappa lapai. Rekomenduojama visoms gėlo vandens žuvims ir bestuburiams. Pagerina vandens kokybę - geresnės sąlygos žuvims ir bestuburiams. Vertinga papildoma maistinė medžiaga šamams ir krevetėms. Prieš vartojimą gerai nuplaukite.    ..

A3050050

Kiekis: Išparduota

PRODAC No Phosphates Filtravimo terpė 200ml

 Filtravimo terpė, sudaryta iš specialių dervų, adsorbuoja fosfatus ir silikatus esančius gėlo ir sūraus vandens akvariumuose. Rekomenduojama, kad gėlo vandens akvariumuose fosfatų koncentracija neviršytų 0,3mg/l, nes tai skatina dumblių augimą, sūraus vandens akvariumams labai rekomenduojama, kad fosfatų koncentracija neviršitų 0,1mg/l.  ..

NOP200

Kiekis: Sandėlyje

.-42% BIO TRIX Priemonė gėlavandeniams akvariumams 250ml

 Priemonė gėlavandeniams akvariumams, susidedanti iš humidinės rūgšties, kuri yra natūraliu metodu ekstrahuota iš durpių. Priemonė BIOTRIX atkuria tropinio vandens sudėtį, praturtina mineralinėmis druskomis, kurių trūksta osmosiniame vandenyje, papildo mikroelementų trūkumą vandenyje, susidariusį nugaruojant vandeniui bei vykstant asimiliacijai tarp akvariuminių augalų.   BIOTRIX yra puikus gyvybiškaisvarbių elementų mišinys akvariumams ir geriausias produktas palaikyti tinkamą biologinę vandens pusiusvyrą. Naudojimas ir dozavimas: maždaug kas 15 dienų ilti 10 ml BIOTRIX į 40 l vandens. Pilti tiesiai į akvariumą. Laikyti produktą šaltoje, sausoje ir vaikams neprieinamoje vietoje. ..

BI250

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)