+370 656 06 062

ŠUKOS, ŠEPEČIAI, FURMINATORIUS

Prekių palyginimas (0)
CROCI furminatorius ilgaplaukėms katėms M 1vnt

 Iššukavimo šepetys ilgaplaukiams katinams. Sumažina kailio slinkimą pašalinant pavilnę ir negyvą kailį jo nepažeidžiant. PowerFur yra švelnus gyvūno mantijai, nenuplėšia plaukų, bet juos pašalina. Dėl ergonomiškos rankenos, patogu laikyti šukuojant. Lengvai valomas, galima plauti. Tinka nuo 4,5kg katinams. Šukavimo plotis 6,5cm. Spalva: rožinė.Pakuotėje 3vnt  ..

C6067192

Kiekis: Sandėlyje

CROCI furminatorius ilgaplaukėms katėms S 1vnt

Sumažina kailio slinkimą pašalinant pavilnę ir negyvą kailį jo nepažeidžiant. PowerFur yra švelnus gyvūno mantijai, nenuplėšia plaukų, bet juos pašalina. Dėl ergonomiškos rankenos, patogu laikyti šukuojant. Lengvai valomas, galima plauti. Tinka nuo 3-4,5kg katėms. Šukavimo plotis 4,5cm. Iššukavimo šepetys ilgaplaukėms katėms.Pakuotėje 3vnt ..

C6067191

Kiekis: Sandėlyje

CROCI furminatorius pėdutėms šunims/katėms S 1vnt

Iššukavimo šepetys šunų ir kačių letenoms. Sumažina kailio slinkimą pašalinant pavilnę  ir negyvą kailį jo nepažeidžiant. PowerFur yra švelnus gyvūno mantijai, nenuplėšia plaukų, bet juos pašalina. Dėl ergonomiškos rankenos, patogu laikyti šukuojant. Lengvai valomas, galima plauti. Šukavimo plotis 4,5cm. Spalva: pilka.Pakuotėje 3vnt  ..

C6067193

Kiekis: Išparduota

CROCI furminatorius trumpaplaukėms katėms M 1vnt

 Iššukavimo šepetys trumpaplaukėms katėms. Sumažina kailio slinkimą pašalinant pavilnę ir negyvą kailį jo nepažeidžiant. PowerFur yra švelnus gyvūno mantijai, nenuplėšia plaukų, bet juos pašalina. Dėl ergonomiškos rankenos, patogu laikyti šukuojant. Lengvai valomas, galima plauti. Tinka nuo 4,5kg katėms. Šukavimo plotis 6,5cm. Spalva: oranžinė.Pakuotėje 3vnt  ..

C6067187

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)