+370 656 06 062

Žirklės

Prekių palyginimas (0)
CROCI VANITY Žirklės nagams mini 7x14cm

Nagų žirklutės - lengvos ir su ypač aštriais ašmenimis. Ergonomiškos rankenėlės maksimaliam patogumui. Puikiai tinka katėms, jauniems šuniukams, mažiems paukščiams ir reptilijoms. Lenkta forma suteikia patogų, lengvą ir greitą nukirpimą.Dydis: 7x14cm..

C6067438

Kiekis: Sandėlyje

PET NOVA Clipper nagų kirpimo žirklės L 16x6cm

Charakteristika:- žirklės mažų šunų ir kačių ar kitų smulkių augintinių nagams kirpti- ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno- Ergonomiška neslystanti žirklių rankena- specialiai suapvalinti ašmenys apsaugo nuo įpjovimų- su spyruokle, kuri padeda greičiau ir lengviau pjauti  Matmenys: 16 x 6 cmDydis: L..

NAILCLIPPER-L

Kiekis: Sandėlyje

PET NOVA Clipper nagų kirpimo žirklės S 12x6cm

Charakteristika:- žirklės mažų šunų ir kačių ar kitų smulkių augintinių nagams kirpti- ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno- Ergonomiška neslystanti žirklių rankena- specialiai suapvalinti ašmenys apsaugo nuo įpjovimų- su spyruokle, kuri padeda greičiau ir lengviau pjauti  Matmenys: 12 x 6 cmDydis: S..

NAILCLIPPER-S

Kiekis: Sandėlyje

PET NOVA Scissors nagų kirpimo žirklės S 14x6.5cm

Charakteristika:- žirklės mažų šunų ir kačių ar kitų smulkių augintinių nagams kirpti- ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno- Ergonomiška neslystanti žirklių rankena- specialiai suapvalinti ašmenys apsaugo nuo įpjovimų Matmenys: 14 x 6,5 cmDydis: S...

NAILSCISSORS-S

Kiekis: Sandėlyje

VADIGRAN mažos žirklutės 8.8cm

VADIGRAN mažos žirklutės 8.8cm

4.13€ Be PVM: 4.13€

Nagų žirklutės - lengvos ir su aštriais ašmenimis. Ergonomiškos rankenėlės maksimaliam patogumui. Puikiai tinka katėms, jauniems šuniukams, mažiems paukščiams ir reptilijoms. Lenkta forma suteikia patogų, lengvą ir greitą nukirpimą...

14777

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)