+370 656 06 062

VIBRISSE

Prekių palyginimas (0)
VIBRISSE konservai kačiukams vištienos krūtinėlė želatine 70g

Visavertis ėdalas kačiukams su  vištienos krūtinėle. Nėra jokių dažiklių ir konservantų. Laikyti kambario temperatūroje. Atidarytą maišelį laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 48 val. Patiekti kambario temperatūros. Gyvūn..

Kiekis: Išparduota

VIBRISSE konservai katėms su tunu ir jautiena padaže 70g

Visavertis ėdalas suaugusioms katėms su tuno gabaliukais ir  jautiena sultinyje. Nėra jokių dažiklių ir konservantų. Laikyti kambario temperatūroje. Atidarytą dėžutę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 48 val.. Patiekti ..

Kiekis: Sandėlyje

VIBRISSE konservai katėms su tunu ir krevetėmis drebučiuose 70g

Visavertis ėdalas suaugusioms katėms su tuno mėsa ir krevetėmis sultinyje. Nėra jokių dažiklių ir konservantų. Laikyti kambario temperatūroje. Atidarytą dėžutę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 48val. Patiekti kambario temp..

Kiekis: Išparduota

VIBRISSE konservai katėms su tunu ir krevetėmis padaže 70g

Visavertis ėdalas suaugusioms katėms su tuno mėsa ir krevetėmis sultinyje. Nėra jokių dažiklių ir konservantų. Laikyti kambario temperatūroje. Atidarytą dėžutę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 48val. Patiekti kambario te..

Kiekis: Sandėlyje

VIBRISSE konservai katėms vištiena sultinyje 70g

VIBRISSE konservai katėms su vištiena sultinyje 70g Visavertis ėdalas suaugusioms katėms su rinktinėmis vištienos dalimis sultinyje. Nėra jokių dažiklių ir konservantų. Laikyti kambario temperatūroje. Atidarytą dėžutę la..

Kiekis: Sandėlyje

VIBRISSE konservai katėms vištiena/vištienos kumpis padaže 70g

VIBRISSE konservai katėms - vištiena su vištienos kumpiu sultinyje 70g Visavertis ėdalas suaugusioms katėms rinktinėmis vištienos dalimis ir vištienos kumpiu. Nėra jokių dažiklių ir konservantų. Laikyti kambario temperat..

Kiekis: Sandėlyje

VIBRISSE konservai katėm su tunu ir kalmarais 70g

Visavertis ėdalas suaugusioms katėms su tunu ir kalmarais. Nėra jokių dažiklių ir konservantų. Laikyti kambario temperatūroje. Atidarytą dėžutę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 48val. Patiekti kambario temperatūros. Gyvū..

Kiekis: Sandėlyje

VIBRISSE konservai katėms su lašiša 70g

Visavertis ėdalas suaugusioms katėms su rinktinėmis vištienos dalimis sultinyje. Nėra jokių dažiklių ir konservantų. Laikyti kambario temperatūroje. Atidarytą dėžutę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 48val. Patiekti kamba..

Kiekis: Sandėlyje

VIBRISSE konservai katėms su skumbre 70g

Visavertis ėdalas suaugusioms katėms su skumbre. Nėra jokių dažiklių ir konservantų. Laikyti kambario temperatūroje. Atidarytą dėžutę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 48val. Patiekti kambario temperatūros. Gyvūnas visada..

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)