+370 656 06 062

BARKING HEADS

Prekių palyginimas (0)
BARKING HEADS Beef Wagginkton konservai šunims su jautiena 300g

Šviežios jautienos, sodo daržovių ir žolelių derinys. Lėtai troškintas iki tobulybės su papildomais vitaminais ir mineralais, be grūdų. Visavertis ir subalansuotas ėdalas suaugusiems šunims.Sudėtis: Jautienos 85% (šviežios n..

Kiekis: Sandėlyje

BARKING HEADS Bowl Lickin' Chicken konservai šunims su vištiena 300g

Atidarytą pakuotę laikyti šaldytuve 24 val. Paduoti kambario temperatūros. Bet. Brrrr... jei šalta – išėmus iš skardinės galima pašildyti mikrobangų krosnelėje 45 sek., palaikyti kambario temperatūroje 1 min ir duoti gyvūnui. G..

Kiekis: Sandėlyje

BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb konservai šunims su ėriena 300g

Šviežiai paruoštos ėrienos paštetas tinka visiems šunims, bet labiausiai ieškantiems šeštadienio nakties „tūso“. Visavertis ir subalansuotas ėdalas suaugusiems šunims. Sudėtis: Šviežios ėrienos mėsos 85% (mėsos 60%, ėrienos ..

Kiekis: Sandėlyje

BARKING HEADS Pooched Salmon konservai šunims su lašiša 300g

Šunys, mes tai žinome tiesiog dievina tai! Tiesiog gėda, bet nieko neliks jums! Visavertis ir subalansuotas ėdalas suaugusiems  šunims. Sudėtis: Lašišos ir silkės 85% (Lašišos 30%, Silkės 30%, Lašišos sultinio 25%), saldži..

Kiekis: Sandėlyje

BARKING HEADS Puppy Days konsevai šuniukams 300g

Unikali geriausių ingredientų kombinacija suteikianti pačią geriausią mažylių gyvenimo   pradžią.  Visavertis ėdalas mažyliams ir jauniems šuniukams. Sudėtis: Šviežiai paruoštos vištienos 85% (Vištienos 60%, Vištie..

Kiekis: Sandėlyje

BARKING HEADS Top Dog Turkey konservai šunims su kalakutiena 300g

Maloni kalakutiena su saldžiosiomis bulvėmis yra mūsų labiausiai saugoma paslaptis – atskleiskite ją! Sudėtis: kalakutienos 85% (šviežios nukaulintos kalakutienos 60%, kalakutienos sultinio 25%), avinžirniai, moliūgai, cukinija, ž..

Kiekis: Sandėlyje

BARKING HEADS Wet Fat Dog Slim lieknėjantiems 300g Pouch

FAT DOG SLIM suaugusiems su viršsvoriu šunims Kas maišelyje ? Tik puikūs ingredientai ... kaip šviežia vištiena, cukinijos, morkos, saldžios bulvės,pomidorai , jūros dumbliai ir vaistažolės.Visavertis ir subalansuotas ėdalas ..

Kiekis: Sandėlyje

BARKING HEADS Wet Golden Years 300g Pouch

GOLDEN YEARS konservai SENIEMS ŠUNIMS  virš 7 metų Kas maišelyje ? Tik puikūs ingredientai ... kaip šviežia vištiena, lašiša, daržovės, špinatai, pomidorai, jūros dumbliai ir vaistažolės.Visavertis ir subalansuotas ėdalas seni..

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)