+370 656 06 062

CROCI 200 ML

Prekių palyginimas (0)
CROCI GILL'S BALSAMO SPECIALE JOJOBA (kondicionierius) 200ml

Kondicionierius šunims ir katėms. Atstatantis plauką ir suteikiantis jam žvilgesio. Naudoti po šampūno.Tepti ant drėgno kailio, pamasažuoti ir gerai išskalauti. Daugiau nei 90% biologiškai suyrantis, švelnaus aroma..

Kiekis: Išparduota

CROCI GILL'S šampūnas - balzamas 2IN1 200ml.

Gill's šampūnas-balzamas su audìnių aliejumi reguliuoja riebalų gamybą, kailiui suteikia blizgesio.Šampūnas skirtas šunims ir katėms. Be dažiklių. Virš 90% biologiškai suyrantis produktas. Laikyti vaikams neprieinamoje viet..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S ALGHE PROTEIN šampūnas (su augalų proteinu) 200ml

Šampūnas šunims ir katėms su dumblių baltymais. Turtingas augalų vitaminais, mikroelementais, baltymais. Didina plauko apimtį, lengvina šukavimą, kirpimą. Biologinis produktas suyrantis  daugiau nei 90%. Saugoti nu..

Kiekis: Išparduota

GILL'S ANTIPRURIGINOSO šampūnas (atstatantis odą) 200ml

Šampūnas skirtas šunims ir katėms. Gerai išplauna dirginančius odą nešvarumus.  Dezinfekuoja ir ramina išbertus ir suerzintus odos paviršius.  Atstato normalią odos būklę. Biologiškai suyrantis daugiau 90%. S..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S BABY šampūnas (šuniukams ir kačiukams) 200ml

Šampūnas mažiems šuniukams ir kačiukams. Nedirgina akių, apsaugo nuo UV spindulių. Biologiškai greitai suyra – daugiau nei 90%.  Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. ..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S CAMOMILLA šampūnas (su ramunėlių ekstraktu) 200ml

Sudėtyje yra ramunėlių ekstrakto. Šampūnas turi natūralųpriešuždegiminį ir atnaujinantį poveikį gyvūno kailiui.Biologiškai suyrantis. Saugoti nuo vaikų...

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S CHRISANTHEMUM šampūnas 200ml

GILL'S CHRISANTHEMUM šampūnas 200ml

3.39€ Be PVM: 3.39€

Šampūnas skirtas šunims ir katėms. Apsaugo odą ir kailį nuo virusinių ir bakterinių susirgimų. Be dažiklių. Biologinis prod. suirimas didesnis nei 90%. Saugoti nuo vaikų. ..

Kiekis: Išparduota

GILL'S ERBE šampūnas (su žolelėmis) 200ml

Skirtas šunims ir katėms. Sudėtyje yra arnikos ,ženšenio  ir kt. augalų ekstraktų. Palaiko sveiką ir maloniai kvepiantį gyvūno kailį. Biologiškai suyrantis daugiau 90%.  Saugoti nuo vaikų. ..

Kiekis: Išparduota

GILL'S GEEN TEA šampūnas (su žaliosios arbatos ekstraktu) 200ml

Šampūnas skirtas šunims ir katėms su žalios arbatos  ekstraktu. Natūraliai apsaugo nuo keleto tipų dermatitų. Dezinfekuoja ir dezodoruoja. Biologiškai greitai suyra – daugiau nei 90%. Be dažiklių. ..

Kiekis: Išparduota

GILL'S GOLDEN CLOUD šampūnas (auksaspalviams) 200ml

Šampūnas skirtas aukso spalvos kailiui, šunims ir katėms. Ryškina natūralią kailio spalvą. Palengvina kirpimą mašinėle ar žirklėmis. Palikti išmuilintą gyvūną kelioms minutėms. Biologiškai suyrantis daugiau 90%. Saugoti nuo vaikų...

Kiekis: Išparduota

GILL'S MALTESE šampūnas (Maltos bišonams, baltaplaukiams) 200ml

Šampūnas skirtas Maltos Bišonams ir baltos spalvos kailiui. Natūralią kailio spalvą ryškinantis šampūnas. Palengvina kirpimą su žirklėmis ar kirpimo mašinėle. Saugoti nuo vaikų. Biologiškai suyrantis daugiau 90%. ..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S NEUTRO šampūnas (nuo pleiskanų) 200ml

Skirtas šunims ir katėms. Neutralus šampūnas šalinantis pleiskanas. Biologiškai suyrantis daugiau 90%.  Be dažiklių. Saugoti nuo vaikų.  ..

Kiekis: Išparduota

GILL'S NUVOLA BIANCA šampūnas (baltaplaukiams šunims/katėms) 200ml

Stiprina  baltą spalvą, lengvina kailio  kirpimą, šukavimą. Biologiškai greitai suyra – daugiau nei 90%. Be dažiklių. Saugoti nuo vaikų...

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S NUVOLA NERA šampūnas (juodaplaukiams) 200ml

Šampūnas skirtas juodam šunų ir kačių kailiui prižiūrėti. Paryškiną juodą spalvą, palengvina kailio priežiūrą. Biologiškai suyrantis daugiau 90%.Be dažiklių. Saugoti nuo vaikų ..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S PELO LANOSO šampūnas (šunims/katėms) 200ml

Šampūnas skirtas šunims ir katėms. Be dažiklių. Biologiškai greitai suyra - daugiau nei 90%.  Gerai putoja. Plaukai lengvai išsišukuoja, kailis įgauna purumo ir švelnumo.Tinka čiau-čiau, bobteilams, ši-cu ir kt. panašaus plauko šu..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S PELO LISCIO LG šampūnas (ilgaplaukiams) 200ml

Šampūnas skirtas didelių veislių ilgaplaukiams. Pašalina smulku purvą ir riebalus nuo odos. Kailiui suteikia natūralaus blizgesio, švelnumo, suteikia purumo. Biologiškai suyrantis daugiau 90%.Be dažiklių. Saugoti nuo vaikų...

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S POODLE šampūnas (Pudeliams) 200ml

Šampūnas skirtas Pudeliams ir garbanotam kailiui, šunims ir katėms. Natūralią kailio spalvą ryškinantis šampūnas. Palengvina kirpimą su žirklėmis ar kirpimo mašinėle. Saugoti nuo vaikų. Biologiškai suyrantis daugiau 90%. ..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S RAZZE PELO LISCIO-TAGLIA PICCOLA šampūnas (ilgaplaukiams) 200ml

Šampūnas lygiaplaukiams-ilgaplaukiams, mažų veislių šunims, tinka ir katėms. Palikti ant  kailio keletai minučių, kad įsigertų. Suteikia natūralų blizgesį, purumą, švelnumą.   ..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S RAZZE PELO RASO šampūnas (trumpaplaukiams) 200ml

Šampūnas skirtas trumpaplaukiams šunims ir katėms. Natūraliai apsaugo nuo parazitų. Be dažiklių. 90% biologiškai suyra. Saugoti nuo vaikų.  ..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S RAZZE PELO RUVIDO šampūnas (šiurkščiaplaukiams) 200ml

Šampūnas šiurkščiaplaukiams šunims. Suteikia malonų kvapą, paryškina spalvą. Biologiškai suyrantis daugiau 90%.  Saugoti  nuo  vaikų ..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S SECCO šampūnas (sausas) 200ml

GILL'S SECCO šampūnas (sausas) 200ml

4.50€ Be PVM: 4.50€

Sausas šampūnas (milteliai) šunims ir katėms. Apibarstyti kailį iki odos. Šukuoti įvairiomis kryptimis...

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S SUPER IGIENIZZANTE šampūnas (raminančio poveikio) 200ml.

Šampūnas skirtas šunims ir katėms. Gerai išplauna nešvarumus, ramina sudirgintą, paraudusią odą, palengvina trimingavimą. Biologiškai greitai suyra – daugiau nei 90%. Be dažiklių. ..

Kiekis: Sandėlyje

GILL'S SUPER REGENERATING šampūnas (atstatantis) 200ml

Šampūnas skirtas šunims ir katėms. Skatina plaukų augimą, natūralų plauko struktūros ir odos atsistatymą. Skatina odos atsistatymo procesus po kandidas uždegiminių procesų. Biologiškai greitai suyra – daugiau nei 90%...

Kiekis: Sandėlyje

PROBIOTIC purškiamas plaukų kondicionierius, 250ml

Purškiamas balzamas, kuris probiotikų ir biologiškai aktyvių agentų dėka veikia natūraliai ir efektyviai ilgam laikui pašalina šuns bei katės nemalonų kailio kvapą. Skleidžia malonų kvapą ir užtikrina higieną. Gali būti naudojamas..

Kiekis: Sandėlyje

PROBIOTIC šampūnas, 250ml

PROBIOTIC šampūnas, 250ml

15.68€ Be PVM: 15.68€

Šampūnas šunims ir katėms. Natūraliai ir efektyviai ilgam laikui pašalina šunų bei kačių nemalonų kailio kvapą. Skleidžia malonų kvapą ir užtikrina higieną. Naudojimo instrukcija: sudrėkinkite kailį ir įmasažuokite į kailį kiekį š..

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 25 iš 25 (1 puslapių)