+370 656 06 062

CO2

Prekių palyginimas (0)
AQUA NOVA Co2 burbuliukų skaičiuotuvas

..

NCO2-7

Kiekis: Sandėlyje

CROCI CO2 taurelė classic

CROCI CO2 taurelė classic

13.88€ Be PVM: 13.88€

Akvariumų CO2 difuzorius..

A6076430

Kiekis: Sandėlyje

CROCI CO2 taurelė-spiralė 5mm/25mm

CROCI CO2 taurelė-spiralė 5mm/25mm

13.88€ Be PVM: 13.88€

Maži burbulai.CO2 difuzeris.Stiklinis...

A6076429

Kiekis: Sandėlyje

ELETTRI-CO2 120l

ELETTRI-CO2 120l

96.74€ Be PVM: 96.74€

Elektroninis CO2 gamintojas (Elektrolizės būdu)..

A6076351

Kiekis: Sandėlyje

PRODAC CO2 augalams

PRODAC CO2 augalams

10.95€ Be PVM: 10.95€

Anglies dvideginis (CO2) – pagrindinis elementas augalams padedantis vystytis jų struktūrai. Akvariumuose anglies dvideginį išskiria žuvys, bet augalams per mažą kiekį ir ypatingai tada, kai akvariumuose augalų yra žymiai daugiau negu žuvų. Putojančios CO2 tabletės ne tik išskiria anglies dvideginį vandenyje, bet ir kitas maistingas medžiagas stimuliuojančias vešlų augalų augimą, ir tai yra privalumas prieš CO2 flakonus, kurie išskiria tik anglies dvideginį. CO2 tabletės greitai tirpsta vandenyje (maždaug per 10-15 sek.) ir nepalieka jokių papildų pėdsakų, nes trąšios medžiagos vykdančios reakciją yra greitai įsisavinamos augalų. Naudojimas ir dozavimas: viena tabletė kiekvienam 50l vandens vieną kartą savaitėje. Įmesti tabletę į akvariumo vidurį. Jei naudojama daugiau tablečių, mesti į skirtingas akvariumo vietas, kad anglies dioksidas vandenyje pasiskirstytų vienodai. Viršijant normą iki 40 %, žuvims poveikis nenustatytas. ..

CO2

Kiekis: Išparduota

PRODAC CO2 stiklinė taurelė

PRODAC CO2 stiklinė taurelė

19.91€ Be PVM: 19.91€

Akvariumų CO2 difuzorius..

13CO2ATO

Kiekis: Išparduota

AQUA NOVA CO2 regul su burbulų skaičiuotuvu ir elektr vožt

„Co2 AQUA NOVA GOLD SERIES“ tikslus slėgio reguliatorius su solenoidiniu vožtuvu    Šis tikslus Co2 reguliatorius buvo sukurtas specialiai akvariumistikos reikmėms. Reguliatorius turi įmontuotą burbulų skaitiklį, precizinį vožtuvą, atbulinį vožtuvą, manometrą. Aukščiausią darbo kokybę užtikrins tikslus dozavimas ir visiškas montavimo sandarumas. Privalumai: 1. įmontuotas metalinis burbulų skaitiklis. Dėl įsukamos greitosios jungties galite lengvai papildyti vandenį skaitiklyje. 2. įmontuotas manometras baliono slėgiui matuoti. Išėjimo slėgis reguliuojamas naudojant burbulų skaitiklį 3. tikslus vožtuvas leidžia labai tiksliai nustatyti dujų dozavimą 4. Integruotas solenoidinis vožtuvas nutraukia dujų tiekimą nutrūkus elektros tiekimui. Tai yra rezervuaro apsauga, jei mūsų nėra. 5. Elektrinis vožtuvas taip pat leidžia prijungti PH kompiuterį arba laikmatį. 6. AQUA NOVA aukso spalva kartu su juodais CO2 cilindrais sukuria estetinį duetą 7. raktas, norint įsukti rinkinį ..

NCO2-REG-SOL

Kiekis: Sandėlyje

AQUA NOVA CO2 reguliatorius su burbuliukų skaičiuotuvu

„Co2 AQUA NOVA GOLD SERIES“ tikslus slėgio reguliatorius    Šis tikslus Co2 reguliatorius buvo sukurtas specialiai akvariumistikos reikmėms. Reguliatorius turi įmontuotą burbulų skaitiklį, precizinį vožtuvą, atbulinį vožtuvą, manometrą. Aukščiausią darbo kokybę užtikrins tikslus dozavimas ir visiškas montavimo sandarumas. Privalumai: 1. įmontuotas metalinis burbulų skaitiklis. Dėl įsukamos greitosios jungties galite lengvai papildyti vandenį skaitiklyje. 2. įmontuotas manometras baliono slėgiui matuoti. Išėjimo slėgis reguliuojamas naudojant burbulų skaitiklį 3. tikslus vožtuvas leidžia labai tiksliai nustatyti dujų dozavimą 4. AQUA NOVA aukso spalva kartu su juodais CO2 cilindrais sukuria estetinį duetą 5. raktas, norint įsukti rinkinį..

NCO2-REG

Kiekis: Sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)